הזמנת מלון בארץ

Share on Facebook

יותר ויותר ישראלים מבצעים הזמנת מלון דרך האינטרנט. הישראלים גילו כי ניתן להוזיל את עלות המלון והלינה באמצעות הזמנות און ליין וכך נותר יותר כסף למסעדות ואטרקציות שונות במהלך החופשה

הזמן חופשה במלון
ישראל אינה מדינה גדולה אך היא בהחלט מציעה שילוב מעניין ומרתק של נופים, אקלים, טבע והיסטוריה. תיירים המגיעים מחו"ל נוהגים לבצע הזמנת מלון בארץ דרך סוכני הנסיעות שלהם במדינתם או לרכוש כרטיסי טיסה עצמאית ולהזמין בתי מלון דרך אתרי האינטרנט המתמחים בתיירות בישראל. ישראלים היוצאים לחופש גילו בשנים האחרונות את האינטרנט ומבצעים לרוב הזמנת מלון דרך אתרי התיירות המובילים וכך זוכים למבצעי הנחות ודילים אטרקטיביים המתפרסמים באינטרנט או מזמינים נופשים וחופשות בישראל דרך סוכני הנסיעות או פרסומים המופיעים בעיתונות המקומית, בחוברות כרטיסי האשראי או דרך העבודה. האינטרנט תופס נפח הולך וגדל וגם בתי המלון שינו תפיסתם ומנסים למשוך לקוחות על ידי פרסום מבצעים אטרקטיביים באתרי התיירות הנבחרים.

רשתות של בתי מלון

רוב בתי המלון בארץ שייכים לאחת הרשתות בתחום המלונאות. בישראל פועלות מספר רשתות המתמחות בסוגי מלונות שונים לפי רמות אירוח ובאזורים שונים. רשתות בתי המלון מציעים לבצע הזמנות דרך אתר הרשת באחד מבתי המלון הפזורים בערים המרכזיות ובמקומות שונים (ולעתים מפתיעים) בעוד שרשתות אחרות מתמקדות באזור מסוים או ברמת אירוח מסוימת כמו מלונות בוטיק או מלונות נופש ויפרסמו עצמם בעיתונות או באינטרנט.

אטרקציות במלון

עבור רוב הנופשים המקומיים חשוב לבחור בעת הזמנת מלון מלון המציע ארוחות בוקר עשירות ומפוארות ושלל אטרקציות במתחם המלון. הנופש הישראלי אוהב לשהות במתחם המלון ולכן גם התפתחה תרבות הכל כלול במלונות רבים, בעיקר באילת וטבריה. חשוב לנופש הישראלי כי תהיה בריכת שחיה, פעילות לילדים, מתקני שעשועים, לובי עם הופעות ובידור, אוכל טוב ומתחם ספא הכולל ג'קוזי וסאונה. בתי המלון מכירים את הטעם הישראלי ולכן משקיעים באטרקציות שהמלון מציע ומידי פעם יוצאים במבצעים אטרקטיביים המתאימים לנופש הישראלי ומושכים אותו.

יותר מ- 350 מלונות

למרות גודלה הקטן של ישראל יש יותר מ- 350 מלונות הפזורים בישראל. המשימה לבחור מלון נעשית קשה בגלל המגוון הרחב ולטובת אלה נפתחו בשנים האחרונות אתרי אינטרנט המתמחים בתיירות פנים ומלונות. הזמנת מלון באתר תיירות המתמחה בנופשים, חופשות ובתי מלון קלה והגולש יכול לקבל הצעות אטרקטיביות ולקרוא מידע רב לגבי המלונות והאטרקציות התיירותיות הנמצאות בקרבת כל מלון. הגולש יכול להשתמש במערכת סינון וכך להתמקד בבחירתו לפי אזור, עיר, רמת האירוח של המלון, מתקני המלון, זמינות חדרים פנויים ובעיקר על פי המחיר. יש אתרים המציעים שירות חדש בו צוות האתר מבצע סקר שוק עבור הגולש ומציע לו מלונות העומדים במסגרת תקציבו ומתאימים לאופי ולצרכי החופשה של הגולש ובני משפחתו.

כדאי להזמין באינטרנט

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבצעים הזמנת מלון דרך האינטרנט. הישראלים גילו כי ניתן להוזיל את עלות המלון והלינה באמצעות הזמנות און ליין וכך נותר בידי המשפחה יותר כסף לבזבוזים על מסעדות ואטרקציות שונות במהלך החופשה. האינטרנט מהווה דרך נוחה ובטוחה להזמנת נופשים ומלונות וניתן לבצע את ההזמנה בנוחות מהבית או מהמשרד בכל שעה רצויה.