איך אנחנו בודקים את חוות דעת הגולשים באתר?

Share on Facebook

כל חוות הדעת באתר נבדקות בשלושה מדדי אמינות

הזמן חופשה במלון

מתוך מטרה להעמיד לרשות הלקוח אפשרות לבחור מלון נכון על-בסיס פרספקטיבה רחבה ואמינה ככל האפשר של חוות דעת גולשים, אנחנו ב- Melonot.co.il מאמינים בהצגת חוות דעת כנות ואמיתיות, המקבלות התייחסות ראויה והולמת מהמלונות. לכן, כל חוות דעת הנכתבת באתר נבדקת פרטנית ואישית על-ידי מנהלי האתר, ורק לאחר קבלת אישורם היא תתפרסם בו.

כל חוות דעת הנשלחת לאתר נבדקת בשלוש רמות:

  1. בדיקת התוכן – רוח הדברים, סגנון הדיבור, סבירות הטענות, התאמתן למידע שנמסר בחוות דעת אחרות, הרלוונטיות שלהן לשאר הגולשים ופרמטרים נוספים הקשורים לדברים שנכתבו אודות המלון
  2. בדיקת המקור – אמינות חוות הדעת, אמיתות כתובת הדוא"ל שמסר הכותב, מניעת כפילויות וריבוי בלתי-סביר של חוות דעת הנשלחות ממקור אחד, איתור כתובות דוא"ל בדויות ופרמטרים נוספים הקשורים לפן הטכני של משלוח ההודעה והיותו של הכותב אורח אמיתי במלון.
  3. בדיקה של המלון – עם קבלת אישורנו לפרסום חוות הדעת באתר, היא מועברת אוטומטית לבדיקתה ולהתייחסותה של הנהלת המלון הרלוונטי. ההנהלה אינה מקבלת את פרטי השולח ואינה מחוייבת להגיב על חוות הדעת, אך רצוי מאד שתבדוק:

- האם הדברים המפורטים בחוות הדעת מוכרים לה, טופלו על-ידה ונראים לה סבירים לאור סטנדרט המלון, איכות השירות והתנהלותו השוטפת

- האם קיים בדברים חשש להשמצה מכוונת, פעולה תחרותית לא הוגנת או שתילת מידע כוזב בזדון

במידה שהנהלת המלון חושדת שחוות דעת מסויימת נשלחה שלא בתום לב ו/או נשלחה ממקור שאינו אמין ומקורי, קרי – מלקוח שאכן התארח במלון וחווה את אשר הוא מתאר, באפשרותה לדווח לנו על כך, ואנו נשעה את פרסום חוות הדעת באתר ונבצע בירור נקודתי מעמיק יותר. מודגש, כי בקשה כזו להשעיית פרסומה של חוות דעת צריכה להיות מנומקת, ומוגשת אך ורק במקרים של חשד או ספק משמעותי ומבוסס.

אך ורק לאחר שלושת הבדיקות הנ"ל תפורסם חוות הדעת באתר. ללקוח אנו ממליצים לקרוא את חוות הדעת בתבונה, ולהתרשם בעיקר מהתמונה המתקבלת ממספר חוות דעת אודות המלון המבוקש, מהאווירה ומרוח הדברים הכללית, ולא להסתפק בחוות דעת אחת או בפרט בודד כזה או אחר. זאת, בשילוב השוואה בין מלונות דומים והתרשמות מהמידע המופיע אודותיהם באתר, מתמונותיהם וכו', יהפכו את אתר Melonot.co.il לכלי אמין ויעיל עבורו, שבאמצעות יוכל לבחור מלון נכון.