מלונות דניאל

ציון כללי (0 חוות דעת):   0/0

בתי מלון השייכים לרשת מלונות דניאל

רשת טמרס מציבה סטנדרטים חדשים בתחום האירוח והמלונאות בארץ, ומנוהלת על ידי מיטב המומחים. לרשת 3 מלונות מעוצבים ומותאמים לסביבה בה הם שוכנים. דניאל בחרה למקם את מלונותיה באתרים מובחרים בישראל - בהרצליה ובים המלח. מלונות דניאל מציעים שילוב של בילוי מפנק ומרגיע עם ספא יוקרתי, לצד כל השירותים העסקים והאבזור הטכנולוגי הדרוש. מותג הספא היוקרתי הידוע של דניאל, שיזן, מציע להתפנק משירותיו ברוב המלונות ברשת. דניאל מציעה להצטרף מועדון חברים יוקרתי, friends, המציע מגוון הטבות והנחות לחברים בו. ההצטרפות למועדון החברים למשך השנה הראשונה - בחינם. טלפון להזמנות: 03-7777873
הזמן חופשה במלון
מוצגים 1-4 מלונות מתוך 4 מלונות דניאל

מלון דניאל הרצליה

מקום 1 מתוך 7 מלונות בהרצליה
מלון דניאל הרצליה, הממוקם לצד חוף הים של הרצליה פיתוח, מציע שילוב מושלם של עסקים ובילויים. אורחי המלון נהנים מאטרקציות, בילויים ופינוקים, לצד שירותים עסקיים מתקדמים ואידיאליים לאנשי עסקים.

נקה סל השווואות
סמן להשוואה

 

ספא שיזן

מקום 1 מתוך 7 מלונות בהרצליה
מלון ספא שיזן הוא מלון ספא ייחודי, המציע לאורחיו חופשה מפנקת ואיכותית במיוחד על חוף הים של הרצליה פיתוח. במלון 40 חדרי בוטיק מהודרים ומעוצבים בקפידה ובסגנון יפני, וכן מאכלים, ריחות וניחוחות נפלאים בהשראת המזרח ...

נקה סל השווואות
סמן להשוואה

 

מלון דניאל ים המלח

מקום 3 מתוך 18 מלונות בים המלח
דניאל ים המלח הוא מלון נופש מושלם לבילוי זוגי, משפחתי או עסקי. המלון המפואר ממוקם על רקע נופיו המרהיבים של ים המלח וההרים שסביבו.

נקה סל השווואות
סמן להשוואה

 

מלון ווסט תל אביב

מקום 1 מתוך 75 מלונות בתל אביב
מלון ווסט תל אביב, הממוקם בחוף הצוק בצפון תל אביב, הוא מלון סוויטות חדיש, מעוצב ומהודר, המתאים לאירוח מושלם בלב העניינים לנופשים, לאנשי עסקים ואפילו למי שמחפשים פתרון לטווח ארוך.

נקה סל השווואות
סמן להשוואה

 
03-7777873