דונה גרציה

הזמן חופשה במלון
דילים חמים
השוואה עם מלונות דומים
סמן עד 2 מלונות להשוואה עם מלון זה

ציון כללי (0 חוות דעת):   0/0

אוכל ומשקאות:    0/0

נקיון ואחזקה:    0/0

אווירה כללית במלון:    0/0

מידת התמורה בעד כספך:    0/0

מקום 2 מתוך 31 מלונות בטבריה

Share on Facebook

להזמנת מלון זה

מלונות בטבריה - דונה גרציה - לובי המלון

מלונות בטבריה - דונה גרציה - לובי המלון

דונה גרציה - צוות המלון בלובי

דונה גרציה - שולחן האבירים

במלון דונה גרציה בטבריה, הייחודי בנוף מלונות בטבריה, תפליגו אל המאה ה-16, אל סיפורה של דונה גרציה, מנהיגה יהודייה שהייתה אחת הנציגות החשובות של העם היהודי בתקופה שלאחר גירוש ספרד. דונה גרציה, חנה נשיא בשמה העברי, היתה אחת הנשים העשירות ביותר בעולם במאה ה-16 ותרומתה הרוחנית והכספית להקמתה של העיר טבריה ולתרגום התנ"ך לשפה הספרדית חקוקה בדפי ההיסטוריה. מלון דונה גרציה בנוי בסגנון ארמונה של דונה גרציה, על העושר והפאר הרנסנסי שלו, ומעניק לאורחיו חוויה בלתי נשכחת. במלון נמצא מוזיאון דונה גרציה המוקדש לאשה ולפועלה, וכן להצגת מקומן המרכזי של נשים בעיצוב ההיסטוריה של העם היהודי. במלון חזיון אור קולי, תיאטרון ומוצגים אותנטיים מרתקים המציגים את ביתה של דונה גרציה. במלון מגוון מתקנים ברוח התקופה, כולל בר, בית קפה ומסעדה.

טלפון להזמנות: 03-7777873

אוכלים-שותים:

 • מסעדת הלאדינו: מסעדה מפוארת בעיצוב רנסנסי המגישה מאכלים אותנטיים ברוח התקופה. במסעדה מוגשת ארוחת הבוקר לאורחי דונה גרציה, הכלולה במחיר השהייה.
 • קפה קושטא: בית קפה ייחודי, המרוהט ברוח התקופה בכורסאות רכות בשילוב בדים עשירים, כריות ורהיטי עץ מלא. בבית הקפה בדונה גרציה מוגשים מאכלים בסגנון טורקי על ידי מלצרים בתלבושות, ומנוגנת מוסיקת רנסנס על הפסנתר.
 • בר דון ז'ואן: בר בעיצוב אותנטי המגיש מגוון משקאות אלכוהוליים באווירה חגיגית וסוחפת.

סוגי החדרים:

68 החדרים במלון דונה גרציה כוללים מזגן, טלפון וטלוויזיה. מכל חדר נשקף נוף מרהיב של טבריה והכנרת.

בידור ופנאי:

שהייה במלון דונה גרציה מעניקה גם חוויה של ביקור מוזיאון מרהיב ומושקע, הכוללת ביקורים במגוון מתחמים במלון.

 • מבוא ספרד: אולם התערוכה המציג את תולדות חייה של דונה גרציה בליווי מסמכים, רישומים ואיורים מרתקים.
 • אולם לונדון: פינה שקטה ומעוצבת על כורסאות רכות בסגנון עתיק, שניתן להאזין בה למוסיקה אותנטית.

פעילויות לילדים:

מלון דונה גרציה הוא חוויה בלתי נשכחת לילדים, עם מגוון התצוגות והאולמות המרהיבים שבו. בנוסף, במלון נמצא "תיאטרון הגבירה" המעלה פרקים מתולדות חייה של דונה גרציה. לאחר ההצגה המלווה במוסיקה אותנטית מוזמנים האורחים להיכנס לתלבושות רנסנס מרהיבות ולהצטלם למזכרת.

מתקנים ושירותים נוספים:

 • אולם פררה: אזור שהייה לנוחות והתרגעות בדונה גרציה המעוצב בסגנון איטליה במאה ה-16, ובו מגוון כורסאות ופינות ישיבה לצד חלון הצופה אל הנוף.
 • סלון ונציה: אולם אבירים מעוצב ומרהיב בסגנון המאה ה-16 שבו נערכות סעודות ומשתאות בהזמנה ותיאום מראש. בסלון תמצאו את שולחן האבירים הארוך ביותר בישראל והוא מיועד לחגיגות ייחודיות.
 • אולם ליסבון: האולם בדונה גרציה מעוצב בסגנון פורטוגזי של המאה ה-16 ומוקרן בו חזיון אורקולי על חייה. האולם יכול לשמש כחדר הרצאות או כבית כנסת.

חשוב לדעת:

 • כשרות: המסעדה, הבר ובית הקפה בדונה גרציה כשרים.
 • אינטרנט אלחוטי: בתשלום.
 • חניה: בתשלום.

כתובת: רחוב הפרחים 3, טבריה.

מחיר ממוצע ללילה: 666 - 504 ש"חהסבר למחירים

חוות דעת על מלון דונה גרציה, טבריה

להזמנת מלון זה

הסבר למחירים

המחירים המוצגים הינם להמחשה בלבד, ונועדו לסייע בהשוואה בין המלונות - איזה מלון יקר או זול יותר ממשנהו. מחירים אלה אינם מהווים מחירי מכירה עדכניים או תקפים-בפועל. הערכים מייצגים את מחירי המחירון הרגיל של המלון בתקופה הקרובה, ללילה אחד, לזוג, על בסיס הפנסיון הזול ביותר שהמלון מציע –
ערך המחיר הנמוך – באמצע השבוע
ערך המחיר הגבוה – בסופשבוע

סגור חלון