טיסות זולות לאילת

Share on Facebook

טיפים והמלצות להשגת טיסות זולות לאילת. טלפון להזמנות: 03-7777873

אילת, עיר הנופש הקיצית של ישראל, היא יעד מבוקש עבור נופשים רבים. העיר אילת מציעה נופש ללא הפסקה, בחופי הים, בבתי מלון מפוארים, במרכזי קניות ובילוי, מול נופי הרים עוצרי נשימה. כל חברות התעופה בישראל – ארקיע, ישראייר ואל על – מציעות טיסות זולות לאילת במשך כל שעות היממה. טיסות סדירות לאילת יוצאות בכל יום מכמה שדות התעופה בישראל ומשך הטיסה הוא כ- 40 דקות. עלות טיסה רגילה לאילת נעה בין 300-400 שקלים לכל כיוון, אבל כל חברות התעופה מציעות גם טיסות זולות לאילת במחירים נוחים, משתלמים ומתאימים לכל כיס. כדי למצוא טיסות זולות לאילת, כדאי להתעדכן אצל סוכני הנסיעות ובאתרי חברות התעופה בישראל.איך להשיג טיסות זולות לאילת?

גם חברות התעופה הבינו כי שיקול הזמן על כבישי ישראל מהווה בעיה, במיוחד אם אתם מעוניינים בחופשה קצרה. כדי להציע לכם את המחיר הכי משתלם, חברות התעופה יוצאות בתחרות על ההצעה הכי זולה, כך שרק אתם מרווחים. לכן, כל חברות התעופה בישראל – ארקיע, ישראייר ואל על – מציעות טיסות זולות לאילת במשך כל שעות היממה. טיסות סדירות לאילת יוצאות בכל יום מכמה שדות תעופה ומשך הטיסה הוא כ-40 דקות. עלות טיסה רגילה לאילת נעה בין 300-400 שקלים לכל כיוון, אבל כל חברות התעופה מציעות גם טיסות זולות לאילת במחירים נוחים, משתלמים ומתאימים לכל כיס. כדי למצוא טיסות זולות לאילת, כדאי להתעדכן אצל סוכני הנסיעות ובאתרי חברות התעופה בישראל.

איך תוכלו לחסוך במחיר טיסות לאילת ?

  • טיסות מוזלות לאילת הלוך ושוב: רכישת כרטיסי טיסה הלוך ושוב מוזילה את עלותם. דרך נוספת לזכות בהנחה היא רכישת חבילת נופש דרך סוכן נסיעות, כולל טיסות מוזלות לאילת.
  • לתכנן מראש: למי שמתכנן את החופשה באילת זמן רב מראש, צפויה הנחה משמעותית במחירי הטיסה. קווי התעופה של ארקיע אקספרס ואל על מציעים טיסות זולות לאילת למי שמזמין כרטיסי טיסה בין חודש עד שלושה חודשים טרם מועד הטיסה. עלויות טיסות מוזלות לאילת יכולות להגיע לטווח מחירים של 79-119 שקלים לכיוון. בנוסף, ניתן למצוא מבצעים דומים לטיסות זולות לאילת גם בחברת ישראייר. כדאי לנצל גם את המבצע של חברת אל על, שהשיקה לאחרונה את קו הטיסות נתב"ג-אילת, ובשל כך מציעה טיסות זולות לאילת בעלות של החל מ-99 שקלים לכיוון.
  • לבדוק הזדמנויות של הרגע האחרון: מחירי טיסות לאילת משתנים על פי עונת התיירות בחגים ובחודשי הקיץ, על פי תפוסת המקומות במטוס ועל פי שעת הטיסה המתבקשת. ניתן למצוא טיסות מוזלות לאילת גם במבצעים של הרגע האחרון בכל אתרי סוכנות הנסיעות בישראל, כך ששווה לבדוק את כל האפשרויות לפני שמזמינים כרטיסי טיסה.
  • לרכוש כרטיסיות: אם אתם נוסעים לעתים תכופות לעיר הדרומית, כדאי לכם לשקול לקנות כרטיסיית טיסות שמבטיחה טיסות זולות לאילת. נוסף על כך, מרבית חברות התעופה מעניקות הנחות לתושבי העיר, שמאפשרות לרכוש טיסות זולות  לאילת.