מלון הר הזיתים

הזמן חופשה במלון
דילים חמים
השוואה עם מלונות דומים
סמן עד 2 מלונות להשוואה עם מלון זה

ציון כללי (0 חוות דעת):   0/0

אוכל ומשקאות:    0/0

נקיון ואחזקה:    0/0

אווירה כללית במלון:    0/0

מידת התמורה בעד כספך:    0/0

מקום 1 מתוך 58 מלונות בירושלים

Share on Facebook

להזמנת מלון זה

מלון הר הזיתים - מבנה המלון

מלון הר הזיתים - מבנה המלון

מלון הר הזיתים - חדר האוכל

מלון הר הזיתים - הכניסה למלון

מלון הר הזיתים - הלובי

מלון הר הזיתים - דלפק הקבלה

מלון הר הזיתים - חדר זוגי

מלון הר הזיתים - חדר זוגי

מלון הר הזיתים (מאונט אוף אוליבס) הוא מלון בן 101 חדרים במזרח ירושלים. מרבית המבקרים במלון הם עולים לרגל וצליינים שבאים לארץ הקודש ולירושלים כדי לצעוד במקומות שבהם דרכה כף רגלו של ישו. קרבתו של מלון הר הזיתים לעיר העתיקה מספקת עבור אורחיו גישה מהירה למקומות האלה, והמלון מסייע גם בנסיעות למקום קדוש אחר עבור הנצרות – בית לחם הסמוכה.

מלון הר הזיתים שוכן על הנקודה הגבוהה ביותר בירושלים ולכן הנוף הנשקף מכל חדריו הוא עוצר נשימה. מלון הר הזיתים ירושלים מציע לא רק אווירה משפחתית למדי, אלא גם מחירים נוחים מאוד לאורחיו לאורך כל השנה.

אוכלים-שותים:

במלון מוגשת ארוחת בוקר בסגנון מזרח תיכוני. בלובי מאונט אוף אוליבס ירושלים ניתן ליהנות מקפה ערבי משובח.

כמו כן, מתחת למלון קיים מטע זיתים צעיר, שהמשפחה שבבעלותה מאונט אוף אוליבס נוהגת להכין שמן זית משובח מתוצרתו. כמו כן, מסייעת המשפחה בייבוא שמן זית מבית לחם ומהעולם כולו, כך שמאונט אוף אוליבס הוא גם מקום מוצלח למילוי מלאי שמן זית.

סוגי החדרים:

במאונט אוף אוליבס 101 חדרים. בכל אחד מן החדרים יש אמבטיה או מקלחת, טלפון ומיטות נוחות. ניתן לומר שאורחי מאונט אוף אוליבס נהנים מהנוף היפה ביותר בירושלים. 11 מהחדרים מספקים נוף עוצר נשימה של העיר העתיקה.
חדרים 317 ו-318, המוקפים בחלונות זכוכית גדולים נחשבים לבעלי הנוף הטוב ביותר, ואורחי המלון תיארו את המראות הנשקפים בהם כחוויה רוחנית.

בידור ופנאי:

עיקר האטרקציה העומדת בפני אורחי מאונט אוף אוליבס ירושלים הוא ביקור באתרים ההיסטוריים של העיר העתיקה. אנשי מאונט אוף אוליבס מסייעים בבחירת המסלולים לכנסיות היפהפיות של ירושלים ברובע הנוצרי.

תחבורה ציבורית לעיר העתיקה זמינה ממאונט אוף אוליבס עד השעה 17:00 בקירוב. לאחר מכן ניתן לצעוד לעיר העתיקה ולחזור עם מונית פרטית. לרוב, הליכה לעיר העתיקה היא חוויה מהנה למדי, אך מרבית המבקרים יעדיפו לוותר על הטיפוס בחזרה למאונט אוף אוליבס ירושלים.

שירותים ומתקנים נוספים:

המלון מספק שירותי כביסה וניקוי יבש.

מאונט אוף אוליבס מספק שירותים משרדיים לאורחיו וכן מסייע בהשכרת מכוניות.

חשוב לדעת:

חניה: לרשות אורחי מאונט אוף אוליבס עומדת חניה ללא תשלום.

כתובת: דרך הר הזיתים 53, ירושלים

אטרקציות מחוץ למלון

מחיר ממוצע ללילה: - ש"חהסבר למחירים

חוות דעת על מלון הר הזיתים ירושלים

להזמנת מלון זה

הסבר למחירים

המחירים המוצגים הינם להמחשה בלבד, ונועדו לסייע בהשוואה בין המלונות - איזה מלון יקר או זול יותר ממשנהו. מחירים אלה אינם מהווים מחירי מכירה עדכניים או תקפים-בפועל. הערכים מייצגים את מחירי המחירון הרגיל של המלון בתקופה הקרובה, ללילה אחד, לזוג, על בסיס הפנסיון הזול ביותר שהמלון מציע –
ערך המחיר הנמוך – באמצע השבוע
ערך המחיר הגבוה – בסופשבוע

סגור חלון