אטרקציה לילית בחוות התנינים של חמת גדר

Share on Facebook

סיור מרתק עם לפידים והשתתפות בהאכלת תנינים, מדי יום חמישי בערב
עונת הקיץ בפתח ואטרקציות חדשות ממתינות לאורחי מלונות בטבריה. רבים מהנופשים בטבריה והסביבה מבקרים בחמת גדר ונהנים מיום גדוש פעילות המשלב רחצה בבריכות הגופרית הידועות בסגולותיהן הרפואיות, פארק מים לילדים עם מגלשות ומתקנים מהנים רבים, מסעדות משובחות, אפשרות לטיפולי ספא מרגיעים ומפנקים וביקור בחוות התנינים. מעתה, יכולים אורחי מלונות בטבריה לשלב אטרקציה מקורית ומאתגרת המתאימה לכל בני המשפחה. חוות התנינים בחמת גדר מציעה למבקרים במקום לצאת לסיור מרתק עם לפידים ולהשתתף בהאכלת התנינים החיים בחווה.

כל יום חמישי

האטרקציה הלילית של האכלת תנינים וסיור לאור לפידים בחווה תתקיים מדי יום חמישי בשעות הערב. החל מיום חמישי, 30 במאי, יהיה אתר חמת גדר פתוח על לשעה מאוחרת. בשעת ערב מאוחרת יוצא סיור מודרך אליו מוזמנים כל המבקרים באתר להצטרף, ללא תוספת תשלום, וליהנות מטקס האכלת התנינים, מהסברים מפורטים על חיי התנינים, וליהנות מאטרקציות נוספות בחווה כמו מופעי תוכים, בריכת מים עם מגלשות מהנות ועוד. חשוב לדעת כי הסיור מתאים לכל הגילאים ואין צורך לחשוש.

תנינים מכל הסוגים

חוות התנינים נמצאת במתחם של אתר התיירות חמת גדר. מבקרים רבים בצפון נוהגים להגיע במהלך השבוע ובסופי השבוע. בחווה מגדלים מעל 250 תנינים מסוגים שונים ובהם: אליגטורים וקרוקודילים. המבקרים משלמים כרטיס כניסה ונהנים מיום כיף המשלב בין בריאות, מתקנים רבים, טבע, אוכל משובח ומעתה, רק בימי חמשי, גם אפשרות לצאת לסיור מודרך לילי עם אור לפידים ולצפות בתנינים האוכלים.