אילת נערכת לעונת הקיץ עם מגוון פסטיבלים ומסיבות

Share on Facebook

היערכות באילת לקראת פתיחת עונת המסיבות

הזמן חופשה במלון

 

חודש מאי מסמל עבור המועדונים באילת ועבור חופי הרחצה בהם מקיימים מסיבות את פתיחת עונת המסיבות. נופשים רבים שוטפים את עיר השמש הנצחית החל מחודש מאי ובמהלך הקיץ יכולים הנופשים לעבור ממסיבה למסיבה וליהנות מחיי לילה שוקקים, מוסיקה טובה, אלכוהול משובח והנאה רבה. מלונות באילת משקיעים בצוותי בידור והכנת מופעים מהנים לאורחים ובחלק מהמלונות ניתן למצוא רשימת אמנים המופיעה במהלך עונת הקיץ. מלונות באילת פועלים בשיתוף עם מארגני הפסטיבלים והמסיבות וכדאי לרכוש חבילות משולבות.

הייניקן פסטיבל- פתיחת עונת המסיבות

הייניקן פסטיבל מסמל את תחילת עונת מסיבות הקיץ. הפסטיבל נערך על פני שלושה ימים ומיטב התקליטנים מישראל ומחו"ל מרקידים את ההמון המשולהב עם מוסיקה טובה ועדכנית. המועדונים המפורסמים באילת מכינים את רחבות הריקודים, מארגנים תקליטנים מובילים שיקפיצו את הקהל וינגנו מוסיקה חדשה וסטים מקוריים. עבור הצעירים, והצעירים בנפשם, אשר מגיעים לנפוש במלונות אילת ובאכסניות השונות מדובר בחוויה בלתי נשכחת של בילויים. בין המועדונים הידועים באילת ניתן למצוא את מועדון ה- VIEW המציע גג ענק ונוף מרהיב לים סוף, "המועדון"- מבית האומן 17 בירושלים אשר ממוקם בטיילת המלך שלמה, מועדון דיזינגוף 211 אשר מציע רחב ריקודים תחת כיפת השמיים ועוד.  

מסיבות חוף

מלונות באילת פועלים בשיתוף פעולה עם מארגני המסיבות והפסטיבלים. ברוב הפסטיבלים נבחר מלון מארח בו מתקיימים חלק מאירועי הפסטיבל כמו הופעות וסדנאות. ניתן להזמין נופש הכולל מלון וכרטיס כניסה לפסטיבל או למסיבה וכך להוזיל עלויות. מסיבות חוף מהנות ניתן למצוא גם בחופי הרחצה כאשר אחד החופים הידועים בתחום הוא חוף דקל. אילת מחכה לתיירים ולנופשים הישראלים עם תפריט עשיר של מסיבות, פסטיבלים ואירועים שונים.