פורמולה 1 לראשונה מזה 3,000 שנה בירושלים

Share on Facebook

"מופע פורמולה 1 בירושלים", 14/6/2013- 9/6, כיכר רמז, ירושלים

הזמן חופשה במלון
אם אתם אוהדי וחובבי פורמולה 1 וספורט מוטורי חשוב שתדעו כי ירושלים מצטרפת לערים אחרות בעולם המקיימות אירועי ספורט מוטורי, ובין התאריכים 9-13/6/13 יוצגו מכוניות פורמולה 1 לראווה במתחם הרכבת. בתאריכים 13 ביוני ו- 14 ביוני יצאו מכוניות הספורט המרהיבות להקפות ראווה ברחובות העיר. כדאי למהר ולהזמין מלונות בירושלים אשר נמצאים בסמוך למסלול הנסיעה וליהנות מחוויה מרתקת ומלאת אדרנלין.

תצוגת רכבים על רקע חומות העיר העתיקה

במתחם הרכבת יוצגו מכוניות פורמולה 1 ובהן מכוניות פרארי צ'אלנג', רכבי סופרסטארס עם מנועים עוצמתיים 8V ואופנועי סופרבייק. האירוע פתוח לקהל הרחב וצפויים להגיע מעל 100,000 מבקרים לתערוכה ולצפייה במסלול הראווה בו נהגים ידועים כמו ג'יאנקרלו פיסיקלה, מקס ביאג'י וכריס פפייפר ייקחו חלק וידגימו ביצועים מרהיבים על רקע חומות העיר העתיקה ונופיה הייחודיים והמרתקים של עיר הבירה. תצוגת הרכבים במתחם הרכבת כוללת גם נציגות מכובדת של מועדון החמש וזו הזדמנות נפלאה ליהנות משילוב מרתק בין ישן וחדש. במהלך התצוגה יתקיימו מופעי רכיבה של רוכב הפעלולים הנחשב לטוב בעולם- כריס פפייפר ועוד רבים אחרים.

מסלול נסיעת ראווה בעיר הבירה

ירושלים מבקשת להעביר לעולם מסר של שלום ולאירוע מוזמנים כל חובבי הספורט המוטורי ללא קשר למין, גזע או דת. בתאריכים 13 ו- 14 ביוני יצאו המכוניות והאופנועים ממתחם הרכבת למסלול נסיעה ברחובות העיר וכל הצופים מוזמנים לצפות במכוניות המרהיבות ובביצועים מרתקים של הנהגים ושל רוכבי הפעלולים.