פסטיבל היין הבינלאומי 2013 בתל אביב

Share on Facebook

טעימות יין מ- 40 יקבים מהארץ ומהעולם, 28-30/5/2013, מוזיאון ארץ ישראל, רח' חיים לבנון 2, תל אביב

הזמן חופשה במלון

פסטיבל היין של תל אביב יתקיים השנה בין התאריכים 28- 30 במאי. הפסטיבל יתקיים זו השנה השניה במוזיאון תל אביב, ומתחם המוזיאון משנה את פניו והופך לקרנבל יין בינלאומי במיטבו. המבקרים זוכים לאווירה ייחודית ויכולים להסתובב חופשי בין דוכני היין והאוכל, ליהנות מחווית טעימות של למעלה מ- 160 סוגי יין. היינות מיוצרים על ידי 40 יקבים מרחבי העולם אשר משתתפים באירוע. הפסטיבל מציע חגיגה קולינרית עם דוכני אוכל גורמה ועוד שלל מופעים מדי ערב והפתעות נוספות.

כוס למילוי רב פעמי

עם הכניסה לפסטיבל היין של תל אביב מקבל כל מבקר כוס יין מקצועית המשמשת לטעימות. המבקרים רשאים לטייל בין דוכני היין, דוכני אוכל הגורמה, דוכני הגבינות האיכותיות, דוכנים של יצרני שמן זית ודוכני שוקולדים מפתיעים. כל מבקר מוזמן לטעום יין כאוות נפשו בדוכני היין, למלא את כוסו שוב ושוב ללא הגבלה או תשלום נוסף. מארגני הפסטיבל מצפים לקהל רב של חובבי יין וחיים טובים, ומבקרים רבים צפויים לשטוף את העיר, להתארח במגוון מלונות תל אביב, וליהנות מפסטיבל בניחוח בינלאומי, הופעות חיות מדי ערב ועוד מגוון פינוקים והפתעות.

הרכבי מוסיקה מהעולם

מבקרי פסטיבל היין 2013 של תל אביב עומדים ליהנות מהופעות מרהיבות של הרכבים מרחבי העולם ומהארץ, כגון: בוסה טריו- הרכב ברזיאלי, הבלומרס- הרכב אירי, לה בסט- הרכב בלקני המציע מוסיקה מקפיצה במיוחד ומופע מחווה ללהקת הדורס האגדית.