קסם גדול בתערוכת המיניאטורות במוזיאון יפו לעתיקות

Share on Facebook

תערוכת "מיני ארט", 31/7/2013 – 26/5, מוזיאון יפו לעתיקות, רח' מפרץ שלמה 10, יפו העתיקה

הזמן חופשה במלון

מוזיאון יפו לעתיקות מציג לראשונה את תערוכת "מיני ארט", תערוכת מיניאטורות המציעה מפגש מרתק ובלתי נשכח עם עולמות מיניאטוריים ושילובם בדרך מפתיעה וייחודית באמנות ובעיצוב. מבקרי התערוכה מוזמנים לצפות ביצירות של אמנים מוכרים ומובילים מהארץ ומהעולם, וליהנות מחוויה אמנותית ותרבותית קסומה ונפלאה. התערוכה מיועדת לכל הגילאים ולכל בני המשפחה וזו הזדמנות נפלאה להתארח באחד ממלונות תל אביב וליהנות מחופשה משפחתית בעיר הלבנה. חופשה משפחתי בתל אביב מאפשרת ליהנות מאטרקציות רבות וכדאי לשלב ביניהן ביקור בתערוכה המקורית וליהנות ממגוון פעילויות למשפחה במוזיאון ובהן הצגות תיאטרון, סדנאות יצירה ועוד.

תערוכה רב תחומית

תערוכת "מיני ארט" תמשך עד חודש יולי ומבקרי התערוכה נהנים מאוסף של מודלים מיניאטוריים מעורר השראה של אמנים נבחרים וילדים, אוסף צילומי ננו- ארט- שילוב מרתק בין ננו טכנולוגיה, אמנות ומדע, אוסף פריטי ארכיאולוגיה מיניאטוריים ואוסף עצום ומרהיב של כסאות מיניאטוריים בשלל סגנונות, עיצובים וגוונים ועד מגוון אוספים מפתיעים של חפצים מיניאטוריים. אורחים המגיעים לתערוכה מוזמנים לפרויקט אנימציה שפותח בלעדית לתערוכה תוך שיתוף פעולה עם החוג לאנימציה של מנשר האמנות.

תערוכה תחת זכוכית מגדלת

חלק מהיצירות זעירות וניתן לצפות בהן באמצעות מיקרוסקופ או זכוכית מגדלת. אוסף פסלי המיקרו של האמן הבריטי וילארד ויגאן נחשב לאחת מגולות הכותרת של התערוכה והפסלים המיניאטוריים מגיעים לגודל של מיקרונים בודדים. בין הפסלים הידועים של האמן ניתן למצוא פסלונים זעירים הממוקמים על ראש סיכות ובקוף.