סיור סגווי מלהיב בירושלים

Share on Facebook

חוויה מיוחדת במינה בנופים מרהיבים בעיר העתיקה ובסביבתה

הזמן חופשה במלון
אחת האטרקציות המהנות אשר מחכה לאורחי מלונות בירושלים ולתיירים הרבים המגיעים לבקר בעיר העתיקה היא סיור סגווי (רכינוע) מהנה בעיר העתיקה וסביבתה. יש מספר חברות המפעילות סיורי סגווי בירושלים ולכן כדאי לקרוא אודות המסלולים השונים ולבחור בהתאם. סיור סגווי מתאים למשפחות עם ילדים מעל גיל 16, לזוגות ולמבוגרים עד גיל 65. במהלך הסיור זוכים לנסיעה חווייתית, להדרכה צמודה של מדריך תיירים מנוסה ולנקודות תצפית מרהיבות על העיר ועל נופים מקסימים.

סיור מודרך מקורי

סיור סגווי מתחיל בהדרכה כיצד לתפעל את הכלי והסיור יוצא רק לאחר חבישת קסדה ורפידות למקרה נפילה. המסלולים הנבחרים מותאמים לנסיעה בטוחה על הכלי ולכל סיור מוצמד מדריך מנוסה ואחראי. ניתן לבחור בסיורים המלווים בהסבר בשפות שונות ויש חברות אשר מציעות עצירת מנוחה מלווה בשתייה וכיבוד קל. הסיורים יוצאים במהלך היום אך ניתן להזמין גם סיור מרתק בשעות הערב או בלילה. סיורי סגווי מעניקים חוויה ייחודית ומהנה ובמהלך הסיור מבקרים באתרי קדושה, בעתיקות, באתרים היסטוריים מרכזיים ובנקודות תצפית מרהיבות.

מסלול עוצר נשימה

חברות המציעות סיורי סגווי מציעות מסלולים שונים. ניתן לבחור במסלול סיור בעיר דוד, מסלול סיור לאורך הטיילת של ארמון הנציב, מסלול בגן התנכ"י מסלול מרתק ברובע היהודי ומסלול במשכנות שאננים. אורחי מלונות בירושלים יכולים להזמין מראש את הסיור או לקבל מידע נוסף בדלפק הקבלה של המלון בו הם מתארחים. הסיור בטוח ומעניק חוויה בלתי נשכחת בזכות הנסיעה המהנה, ההסברים המרתקים והמעניינים והנופים עוצרי הנשימה.