יריד צבע טרי בתל אביב

Share on Facebook

יריד האמנות המתקיים זו השנה השישית ברציפות

הזמן חופשה במלון

יריד צבע טרי בתל אביב 2013 יתקיים זו השנה השישית ברציפות ובמהלכו יציגו גלריות צעירות וותיקות עבודות אמנות מקוריות ומפתיעות. מארגני היריד מצפים ללמעלה מ- 30,000 מבקרים ובמהלך היריד נמכרות יצירות רבות. השנה יוצגו עבודות של 56 אמנים שאינם מיוצגים על ידי גלריות לאמנות ולרבים זו הזדמנות נפלאה לחשיפה ולהצגת עבודותיהם למכירה. מטרת היריד היא להציג יצירות אמנות עכשוויות ולעודד את היצירה בישראל. במהלך היריד מתקיימים אירועים שונים ושוחרי אמנות מהארץ יכולים להתארח במגוון מלונות בתל אביב וליהנות מיריד איכותי ומקורי הנמשך כחמישה ימים, החל מיום שלישי 21 במאי ועד ליום שבת 25 במאי.

חממה לאמנים צעירים

יריד צבע טרי מהווה חממה לאמנים חדשים ולא מוכרים. השנה יוצגו עבודות של 56 אמנים לא מיוצגים וזאת לאחר בחינה קפדנית של ועדת הקבלה אשר בחרה באמנים וביצירות השונות שיוצגו. כל העבודות ביריד מוצעות למכירה וכך זוכים האמנים בראשית דרכם לחשיפה תקשורתית ולקשר ישיר מול גלריות, אוצרי אמנות וקהל המבקרים. היריד מקרב את שוחרי האמנות בארץ ליוצרים ומטרתו לעודד את היצירה של האמנות העכשווית בארץ.

פרויקט גלויות

פרויקט גלויה סודית נערך בשיתוף מחלקת החינוך של מוזיאון תל אביב. ביריד יוצגו כאלף גלויות, פרי עבודתם של אמנים ידועים, אמנים לא מוכרים, מעצבים, סטודנטים לאמנות ויוצרים אחרים. הגלויות מוצעות למכירה במחיר אחיד וללא שם האמן וכל הרווחים יועברו לטובת מימון מלגות לתלמידים לאמנות ממשפחות מעוטות יכולת.