דילים לראש השנה 2014

Share on Facebook

סעודות מפוארות, מזג אוויר מושלם - איך להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין עם נופש בראש השנה. טלפון להזמנות: 03-7777873

הזמן חופשה במלון

קצת על ראש השנה

ראש השנה מסמן את תחילת הספירה בלוח העברי ומתקיים בא' וב' חודש תשרי (בדרך כלל נחוג בחודש ספטמבר על פי לוח השנה הלועזי).
המנהגים המאפיינים את ראש השנה הם תקיעה בשופר, אכילת תפוח בדבש, רימון וראש דג. במרבית הבתים בישראל נוהגים לציין את ראשית השנה העברית בסעודה חגיגית רבת משתתפים.

 


נופש בראש השנה- להתחיל את השנה ברגל ימין…

משאלתכם הראשונה לשנה החדשה כבר התגשמה. ראש השנה חל בין התאריכים 26-24 בספטמבר, בימים רביעי עד שישי. לאלו שמעוניינים לנצל עוד קצת את החג, ניתן להאריך את חופשת ראש השנה עד יום שבת ולהתחיל את השנה מלאי אנרגיות חיוביות.

נופש בראש השנה – פחות עבודה, פחות לחץ

בתי מלון בארץ עורכים סעודות חגיגיות בערב השנה העברית, שיכולות להיות חלק משלים מחבילת נופש בראש השנה. ישראלים רבים מעדיפים את האופציה הזו על פני עבודה סיזיפית במטבח ואירוח של עשרות בני משפחה בערב ראש השנה.

מלונות רבים מציעים נופש בראש השנה הכולל ארוחת חג מפוארת, בדרך כלל בניהולו של רב. גם למתארחים לארוחת חג הרחק מהבית אצל קרובי משפחה, כדאי לא פעם לנצל את הגיחה כדי להישאר באזור וליהנות מנופש בראש השנה.
כתוצאה מהביקוש הגובר ומכך שעונת התיירות הרשמית מסתיימת, מציעים בתי המלון דילים לראש השנה. כדי שתוכלו לנצל את מלוא ההטבות וההנחות, מומלץ להזמין  דילים לראש השנה כמה שיותר מוקדם למועד הנסיעה. זכרו כי לפני שאתם מזמינים נופש בראש השנה, מומלץ לבדוק אם בקרבת מקום מצויות אטרקציות מגוונות וישנה גישה נוחה למסלולי טיול.
את כל חבילות נופש בראש השנה תוכלו להזמין און-ליין באתר זה ולקבל אישור מיידי להזמנתכם, או להתקשר למוקד ההזמנות הטלפוני שלנו בטל' 03-7777873, שם ישמחו להתאים לכם חופשה בראש השנה בדיוק על-פי דרישותיכם.


להתרענן עם הילדים

אחרי תחילת שנת הלימודים, כשהילדים טרם הסתגלו לשגרה וההורים עוד מותשים מהחופש הגדול, נופש בראש השנה תמיד נראה כאופציה מרעננת עבור הורים צעירים. חופשה בראש השנה היא בילוי משפחתי אידיאלי – מזג האוויר כבר מתחיל להיות נעים ברוב אזורי הארץ ופחות תיירים גודשים את אזורי הבילוי.

 


חופשה בראש השנה – לאן כדאי?

בעיצומה של תקופת חשבון הנפש, מתקיימים שפע אירועים לכבוד השנה החדשה. בתקופה בה מזג האוויר לא חם חדי ולא קר מדי, מומלץ לערוך טיולים משפחתיים או זוגיים באזור הצפון, וליהנות מקטיף של פירות וירקות, סיורים חווייתיים בכרמים ושכשוך כמעט אחרון בבריכות מים טבעיות.
אל תפספסו את פסטיבל הדבש המסורתי המתקיים במכוורות ברחבי הארץ וכולל מגוון פעילויות לכל המשפחה, בהן סיורים מודרכים במכוורות, התנסות בהפקת דבש, סדנאות יצירה, טעימות דבש ועוד אטרקציות מתוקות לכבוד ראש השנה.