נופש בחג האהבה – דילים לוולנטיין 2014

Share on Facebook

חופשה בחג האהבה - התפנקות זוגית בחבילות ייחודיות במלונות. טלפון להזמנות: 03-7777873

הזמן חופשה במלון

בישראל אוהבים לאהוב, ולכן מציינים (לפחות החילונים) שני חגי אהבה – ט"ו באב, החג היהודי שחל בקיץ ו"ולנטיינס דיי", חג האהבה הנוצרי שחל בלב החורף ב-14 בפברואר. שני המועדים מספקים סיבה מצוינת לחפש דילים לוולנטיין ולצאת לנופש בחג האהבה. שומרי המסורת יכולים ליהנות מהרומנטיקה עם נופש בחג האהבה בקיץ פעם אחת בשנה.

ט"ו באב מסמל, באופן מסורתי, את חגיגת אמצע הקיץ של העם היהודי. ליל הירח המלא הקסום באמצע הקיץ משך גם את תשומת לבם של חז"ל, שהחליטו לקבוע בו את יום השמחה, האהבה והפיוס. האגדה מספרת כי בט"ו באב היו הבנות לובשות שמלות לבנות ויוצאות לרקוד בכרמים, במשך כל היום, ובמהלכם הזמינו את הבנים להצטרף אליהן ולבחור לעצמם בנות זוג. אווירת הקיץ החמה והלבן החגיגי יוצרים אווירה מושלמת ליציאה לנופש בחג האהבה העברי.

יום הקדוש הנוצרי ולנטיין, אשר נעשה לפי המסורת הנוצרית פטרון האוהבים לאחר שהגן על זוג מאוהב ושילם על כך בחייו. בניגוד לגרסה הרווחת, ולנטיין לא היה אנטישמי ולא עסק ברדיפת יהודים, כך שאין סיבה שלא לצאת לנופש בחג האהבה גם ביום הזה. נופש בחג האהבה הנוצרי עשוי להיות משתלם יותר בזכות דילים לוולנטיין – זו העונה הפחות עמוסה במלונות, בעוד ט"ו באב מתרחש בלב חופשות הקיץ, שבהן התפוסה במלונות מלאה לרוב.

למעשה, כל עונה מתאימה לאהבה, לכן גם בקיץ וגם בחורף כדאי לנצל את ההזדמנות ולצאת לחופשה בחג האהבה. לקראת וולנטיין 2014 מרבית בתי המלון מציעים דילים לוולנטיין שכוללים שפע של פינוקים לנופש בחג האהבה באווירה רומנטית במיוחד.

חופשה בחג האהבה יכולה להיות זמן איכות מושלם עם פינוקים בחדר המלון, מסאז', חוויית התרגעות אינטימית בספא וארוחות גורמה רומנטיות. שפע דילים לוולנטיין מוצעים לנופש בחג האהבה, כך שמומלץ לבדוק את ההיצע המפנק של המלונות, ולמצוא את החבילה המושלמת לאהבה שלכם.

בין החבילות המוצעות לקראת וולנטיין 2014 אפשר למצוא חבילות רומנטיות במיוחד, הכוללות לילה בסוויטה מפנקת, עיסויים זוגיים בילוי וארוחות משובחות. אפשר לנוח בחדר, ליהנות מהנוף ולהירגע עם טיפולים מפנקים. לקראת וולנטיין 2014 מלונות רבים מציעים גם בילוי ספא יומי ללא לינה שכולל טיפולים זוגיים, שימוש בבריכה ובמתקנים ופינוקים טעימים כמו יין, סלסילת פירות, שוקולדים, חלוקים ונעלי בית. אי אפשר לבקש יותר לנופש בחג האהבה.