נופש ביום כיפור 2013

Share on Facebook

מלונות רבים בארץ מציעים חופשה ביום כיפור המותאמת לצמים, בשילוב הסדרי ארוחות משתנים, דילים ליום כיפור משתלמים ואווירה ייחודית ושלווה. טלפון להזמנות: 03-7777873

הזמן חופשה במלון

קצת על יום כיפור

 

יום כיפור נחשב ליום הקדוש ביותר ביהדות וחל בי' בתשרי. על פי המסורת, ביום כיפור חל הצום החשוב ביותר בשנה, שלפניו נהוג לקיים ארוחה מפסקת. משמעות הצום הוא תענית של הגוף, שמטרתו לזכות במחילה לנפש החוטאת. תחילת הצום וסיומו מצוינים בבתי הכנסת בתקיעה בשופר.
יום הכיפורים נועד לתפילות, חשבון נפש והתבוננות פנימית של כל אדם עם עצמו. בנוסף, מי שנדר נדר יוכל להתירו באמצעות תפילת "כל נדרי", הנשמעת בבתי הכנסת ממש עם תחילת התפילות של יום הכיפורים.
 

 

שקט ושלווה פעם אחת בשנה

בישראל מצוין יום כיפור בהפסקה כמעט מוחלטת של תנועת כלי רכב, בסגירת כל בתי העסק, המפעלים ונמלי הים והאוויר (אפילו פעילות הבורסה חדלה למשך יום אחד). על אף זאת, ניתן לצאת לנופש ביום כיפור, שמאפשר לחוות את הצום ואת היום הקדוש שבו חל איסור על כל מלאכה.
נופש ביום כיפור 2013 מהווה אפשרות מצוינת למי שמעדיף לבלות את החג ואת הצום בחופשה שקטה ורגועה במלון. מלונות רבים ברחבי הארץ פתוחים ופועלים ביום כיפור, ומציעים נופש ביום כיפור המותאם לצמים עם הסדרי ארוחות משתנים ובמחירים משתלמים.

נופש ביום כיפור 2013 הוא חופשה באווירה מיוחדת, שקטה ועם מעט אורחים סביב. לעתים קרובות מוצעים דילים ליום כיפור 2013 במחירים מיוחדים. את כל החבילות האטרקטיביות ביותר לבילוי חופשה ביום כיפור תוכלו להזמין און-ליין באתר זה ולקבל אישור מיידי להזמנתכם, או להתקשר למוקד ההזמנות הטלפוני שלנו בטל' 03-7777873, שם ישמחו להתאים לכם דילים ליום כיפור בדיוק על-פי דרישותיכם.


 

 
נופש ביום כיפור – לאן כדאי?
 
ערב יום כיפור 2013 חל ביום שישי ה-13 בספטמבר ומסתיים למחרת ביום שבת ה-14 בספטמבר.
אמנם יש שמעדיפים להעביר את הצום ואת שבירתו במלון ויש כאלה שמעדיפים לנצל את השקט שמאפיין את יום מיוחד זה וליהנות מחופשה שלווה ללא קיום מנהגים. לא משנה מהי הסיבה שהחלטתם לצאת בגינה לשם חופשה ביום כיפור. ימים ספורים לפני יום כיפור, מומלץ להתחבר ליהדות ולפקוד מגוון אתרים אותנטיים ברחבי הארץ, שמזמינים אתכם להשתתף בסיורי סליחות, תפילות והרצאות שיקרבו אתכם לדת. בין האירועים השונים, מומלץ במיוחד לבקר בירושלים הבירה, שמציעה לכם לחוות את חודש הסליחות והרחמים ומקיימת מדי שנה סיורי סליחות ליליים במוקדים רוחניים בעיר, בהם בית שמואל, העיר העתיקה ומוזיאון מגדל דוד.
אלו שיחליטו לציין את יום כיפור באחת הערים החילוניות, יפגשו ברחובות רוכבי אופניים רבים מכל הגילאים שמנצלים את הפסקת התנועה. מנהג נוסף שניתן להבחין בו הוא צעדה נינוחה ברגל בכבישים ההומים בכל ימות השנה, שהפכה גם היא לאחת החוויות העירוניות הבולטות והייחודיות ביותר של יום הכיפורים.